







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Breedte (mm) | 1.3 mm |
| Hoogte (mm) | 21.5 mm |
| Diameter (mm) | 13 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 8.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 6 mm |
| Vorm | Kruisje |
Op zoek naar een uniek paar gouden damesoorbellen? Deze speelse oorringen met hangers in de vorm van kruisjes zijn een prachtige keuze. Gemaakt van hoogwaardig 14-karaat goud, kunt u deze oorbellen zonder zorgen elke dag dragen. Het glanzende oppervlak geeft dit setje een extra mooie afwerking.
De oorbellen hebben de vorm van een kruisje, wat ze leuk te combineren maakt met andere sieraden die dezelfde vorm hebben. De hoogte heeft een afmeting van ongeveer 21.5 mm en de oorbellen zijn ongeveer 1.3 mm breed. De diameter is circa 13 mm en de breedte van de hangers is circa 6 mm. De hangerhoogte heeft een afmeting van circa 8.5 mm.
Bij Trendjuwelier streven we altijd naar het beste voor onze klanten:
Koop deze prachtige Huiscollectie oorringen bij Trendjuwelier, uw betrouwbare online juwelier sinds 2006.