







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Steen maat | 2.5 mm |
| Diamant Kleurgraad | F |
| Diamant Clarity | VS2 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.54 |
| Breedte (mm) | 13.5 mm |
| Hoogte (mm) | 19 mm |
| Vorm | Druppel |
De combinatie van goud en lab diamanten in deze hanger zorgt voor een opvallend item in jouw sieradencollectie. Met zijn druppelvorm en vijf glinsterende lab-grown diamanten heeft de hanger iets bijzonders. Hij meet 19 mm in de hoogte en 13,5 mm in de breedte, wat hem een mooi formaat maakt voor dagelijks gebruik of tijdens een avondje uit.
Gemaakt van hoogwaardig 14-karaat goud en verrijkt met transparante diamanten die samen goed zijn voor 0,32 karaat. Dankzij de lab-grown diamanten geniet je van stralende stenen.