

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Lorus |
| Type horloge | Skeleton horloge, Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal, Gold plated |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Draag je het Lorus RM358HX9 horloge dan maak je een zelfverzekerde indruk. Perfect voor een zakelijke meeting of een avondje uit. Met z'n elegante en sportieve uitstraling pas je hem makkelijk bij je pak, maar ook bij jeans en een overhemd doet hij het goed.
Met een kastdiameter van 44 mm en een kastdikte van 11 mm is het een robuust horloge, het is van staal met een goudkleurige plating. De zwarte wijzerplaat met geruit patroon en die drie stijlvolle subdials maken 'm een blikvanger. Goudkleurige wijzers en uur-markeringen met een vleugje wit, een sportieve tachymeter op de rand en glas zo sterk dat het kan tegen een stootje. Gewoon lekker basic, zonder gedoe.
Dankzij de goudkleurige, stalen horlogeband met schakels van 22 mm en een vouwsluiting voelt hij niet alleen stevig om je pols, hij ziet er ook gewoon goed uit.
De quartz techniek uit Japan zorgt dat je altijd bij de tijd blijft en met de chronograaf meet je de kleinste momenten zonder moeite. Waterdicht tot 10 bar, geen zorgen meer als je een regenbui tegenkomt of even in het zwembad duikt.
Plus 2 jaar garantie op fabricagefouten (niet op de plating) op je horloge, geeft dat beetje extra zekerheid. Een perfecte match voor een man met stijl!