



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Names4ever |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Breedte (mm) | 17 mm |
| Hoogte (mm) | 17 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.4 mm |
| Vorm | Hartje |
Deze prachtige hanger in de vorm van een hartje is een ware blikvanger. Het is gemaakt van 14-karaat goud, wat zorgt voor sterkte en duurzaamheid. Het hartje heeft een grootte van 17 mm bij 17 mm en een dikte van 0.4 mm. Wat deze hanger extra bijzonder maakt, zijn de twee uitgesneden voetafdrukjes en de mogelijkheid om een naam te laten graveren. Dit maakt het een perfect persoonlijk cadeau voor een speciaal iemand, of een heerlijke verwennerij voor jezelf.
Omdat deze hanger speciaal voor jou gemaakt wordt, bedraagt de levertijd ongeveer 5 werkdagen. Let op: gepersonaliseerde artikelen kunnen niet worden geruild of geretourneerd.
Wanneer je deze hanger bij Trendjuwelier bestelt, profiteer je van de volgende voordelen:
Trendjuwelier is sinds 2006 de grootste online juwelier in Nederland. Wij bieden diverse betaalmethoden aan, waaronder de optie om achteraf te betalen. Mocht het product niet naar wens zijn, dan is retourneren mogelijk en krijg je je geld terug.