

| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Olympic |
| Type horloge | Quartz horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 3 jaar |
| Band materiaal | Staal |
| Band aanzetmaat | 14 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 5 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Kast doorsnede (mm) | 29 mm |
| Serie | Robin |
Ervaar de elegantie en sportiviteit van het Olympic OL72DSS087 Robin dameshorloge, nu beschikbaar bij Trendjuwelier. Dit unieke horloge combineert een zilverkleurige stalen kast met een opvallende zwarte wijzerplaat en Arabische cijfers. De zilverkleurige stalen schakelband met vouwsluiting voegt een extra vleugje klasse toe.
Dit horloge is waterdicht tot 10 ATM, waardoor het bestand is tegen water tijdens zwemmen en douchen. Let wel op: duiken wordt niet aanbevolen omdat het horloge niet bestand is tegen (grote) waterdruk.
Olympic, een volledig Nederlands merk dat bekend staat om zijn uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, biedt voor iedere smaak iets passends. Van stoere chronografen en slimline series tot digitale uurwerken en elegante dameshorloges.
Niet alleen biedt dit horloge stijl, maar ook betrouwbaarheid dankzij de standaard fabrieksgarantie van 3 jaar. Het is de perfecte mix van design en functionaliteit.
Specificaties:
Bij Trendjuwelier streven we naar tevreden klanten. Mocht het product niet aan uw verwachtingen voldoen, dan kunt u het retourneren en krijgt u uw geld terug.