

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 21 mm |
| Band aanzetmaat | 21 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 12 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Automaat |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins, Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
Het Orient Bambino RA-AP0101B30B horloge heeft een fijne mix van klassiek en modern. Perfect voor hem die houdt van een nette uitstraling.
Het model heeft een ronde, zilverkleurige kast van 38 mm in doorsnee en is 12 mm dik, dus klein maar fijn. De stalen kast is voorzien van mineraalglas en een zwarte wijzerplaat met zilverkleurige wijzers, streepjes en Romeinse cijfers als uur-markering. Dit alles zorgt voor een luxe uitstraling. Met de subdial voor de seconden en een datumweergave op de 3-uur positie ben je altijd goed bij de tijd.
Dit mechanisch horloge wordt niet gevoed zoals een analoog horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik.
De zwartlederen horlogeband met licht croco-patroon is 21 mm breed en sluit met een makkelijke en veilige gespsluiting.
Japans en automatisch—dat betekent dat het gewoon werkt. En het waterdichte horloge kan gerust nat worden tijdens handwassen. En bovendien, met een garantie van 2 jaar weet je dat je goed zit.
Met zijn stijlvolle look en een moderne touch spreekt dit horloge voor zicht. Wordt dit jouw horloge?