

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Bruin |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Skeleton uurwerk | Ja |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Bruin |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 41 mm |
Ontmoet het Orient Contemporary RA-AR0005Y30B. Stijlvol en robuust, wat wil je nog meer? Het is voorzien van een skeleton-ontwerp waardoor een deel van het binnenwerk zichtbaar is.
Het horloge met een zilverkleurige kast van staal met een diameter van 41 mm, een kastdikte van 11 mm is rond en voorzien van krasbestendig saffierglas. De wijzerplaat is een mix van kleuren; zwart, rose- en zilverkleurig. Super chic met de 12 rosekleurige streepjes als uur-markeringen. De rosekleurige wijzers met open detail voegen een speels tintje toe en met het zichtbare mechaniek voor links op de wijzerplaat.
Dit mechanisch horloge wordt niet gevoed zoals een analoog horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik. Het uurwerk heeft 24 jewels en een trillingsfrequentie van 21.600 trillingen per uur.
Het horloge zit prettig om de pols met de bruine, lederen band met een croco-patroon en een handige gespsluiting. De band heeft een breedte en aanzetmaat van 22 mm.
Er is een goede bescherming tegen water met 5 bar waterbestendigheid. Handig voor de dagelijkse activiteiten, zelfs onder de douche of in bad. Blijf bovendien verzekerd met een stevige garantie van twee jaar op productiefouten.
Draag het met een casual outfit of geef je nette look wat extra’s. Bijzondere details zoals het roze logo maken het helemaal af.