

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Orient |
| Type horloge | Duikhorloge, Automatisch horloge, Mechanisch horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 13 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Mechanisch automatisch |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 20 bar (Duiken tot 200 meter) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Het Orient Mako RA-AC0Q01B30B horloge straalt robuustheid uit. Met de betrouwbare Japanse techniek en waterdichtheid tot 200 meter, is dit automatisch horloge perfect voor dagelijkse avonturen.
Met zijn zilverkleurige, stalen kast van 40 mm en een kastdikte van 13 mm is het ideaal voor zowel mannen als vrouwen. Het model heeft een zwarte wijzerplaat waarop zilverkleurige wijzers en streepjes als uur-markering de tijd zowel in licht als donker duidelijk aangeven. Het heeft een draaibare lunette en een datumweergave op de 3-uur positie.
Dit mechanisch horloge wordt niet gevoed zoals een analoog horloge met een batterij, maar heeft een hoofdveer die handmatig moet worden opgewonden door het draaien van de kroon. De stabiele nauwkeurigheid van +25 tot -15 seconden per dag, gecombineerd met een gangreserve van 40 uur, maakt ze ideaal voor dagelijks gebruik. Het uurwerk heeft 22 jewels en een trillingsfrequentie van 21.600 trillingen per uur.
De stalen band met een breedte en aanzetmaat van 20 mm is voorzien van een degelijke vouwsluiting, stevig en comfortabel.
Met een waterdichtheid van 200 meter kun je ermee duiken of andere spannende wateractiviteiten of outdoor-avonturen ondernemen. Het horloge komt bovendien met een stevige garantieperiode van 2 jaar op productiefouten.
Stijlvol en elegant voor de zakelijke meetings maar ook zeker sportief en robuust voor de sportieve en avontuurlijke dagen.