













| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Disney x Pandora |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.8433 |
| Breedte (mm) | 13 mm |
| Hoogte (mm) | 15.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 10.5 mm |
| Voorstelling | Minnie Mouse |
Voeg een vleugje magie toe aan je dag met deze unieke en stijlvolle 791587 Pandora-bedel. Deze bedel, die perfect aansluit op alles uit de Disney x Pandora-collectie, is gebaseerd op het geliefde personage Minnie Mouse. Met haar lachende gezicht, gesloten oog en strik op het hoofd brengt ze een glimlach op ieders gezicht.
Vervaardigd uit zilverkleurig metaal van 925 kwaliteit, bestaat deze bedel voor 92.5% uit echt zilver en is hij aangevuld met andere materialen om hem minder kwetsbaar te maken. Dit betekent dat de kans dat het zilver slijt kleiner wordt en je gemakkelijk je bedel dagelijks met plezier kunt dragen.
Deze charmante bedel kan aan alle sieraden van de Pandora Moments-collectie worden gehangen om zo jouw uniek sieraad te creëren. De cirkelvormige opening in de bedel past perfect bij elk rond gevormd Pandora-sieraad.
Met afmetingen van ongeveer 15.5 mm hoogte, 13 mm breedte en een diepte van 10.5 mm is dit kleine kunstwerkje niet alleen mooi om naar te kijken maar ook prettig om te dragen.