









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora ME, Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora ME |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parelmoer |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Wit |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.11 |
| Breedte (mm) | 8 mm |
| Hoogte (mm) | 9 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 2.5 mm |
| Vorm | Bloem/Blad, Klavertje vier |
Dit goudkleurige klavertje vier is een echte blikvanger voor aan je armband. Gemaakt van gold plated zilver en versierd met wit man made parelmoer, voegt het een subtiele glans toe aan je look. De vormen zijn eenvoudig en strak, waardoor het perfect past binnen de Pandora ME lijn.
Met een hoogte en breedte van slechts 9 en 8 mm, en een dikte van 2.5 mm, is deze bedel klein maar opvallend. Of je nu naar een feestje gaat of een casual dagje hebt, het brengt een beetje extra geluk en stijl. Mix en match met andere sieraden voor een persoonlijke touch.