











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora ME, Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora ME |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.36 |
| Breedte (mm) | 7.3 mm |
| Hoogte (mm) | 7.6 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 4.3 mm |
| Vorm | Hartje |
De Pandora ME 793691C00 mini hart hangende bedel is een echte blikvanger die je eenvoudig toevoegt aan je Pandora ME of Pandora Moments armband. Het asymmetrische hartontwerp staat voor liefde en heeft een mooie glans die je outfit laat stralen.
Het heeft een compact formaat van 7.3 mm breed, 7.6 mm hoog en 4.3 mm dik. De bedel is ideaal voor een etentje met vrienden of een middag in de stad.
Draag het als je naar een feestje gaat of gewoon een normale dag hebt waarbij je iets speciaals wilt toevoegen aan je look. Het past bij iedere gelegenheid en maakt je outfit helemaal af.