









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Te combineren met | Pandora ME, Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora ME |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Opaal |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Multicolor |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.68 |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 9 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 2.5 mm |
| Vorm | Overige dieren |
| Voorstelling | Duif |
Deze Pandora ME 794566C01 mini hangende bedel heeft de vorm van een duif. Een zilveren duif die staat voor vrede en liefde. Ideaal voor je Pandora ME en Pandora Moments armband, vooral leuk voor feesten of elke dag.
De bedel is van 925 zilver en stevigheid met een mooie glans. De multicolor man made opaal maakt hem speciaal. Hij is 12 mm breed, 9 mm hoog en 2,5 mm dik. Draag het als een sieraad met symbolische betekenis wat staat voor liefde en vrede.