













| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Clip spacer |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Steen kleur | Roze, Blauw, Groen |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.2237 |
| Breedte (mm) | 8 mm |
| Hoogte (mm) | 11 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 11 mm |
| Vorm | Vlinder |
| Voorstelling | Vlinder |
Personaliseer uw sieraad met deze prachtige zilverkleurige bedel van Pandora. Deze cilindrische bedel heeft een opengewerkte structuur en is versierd met meerdere hartvormen rondom de hele bedel. De harten zijn ingevuld met lichtroze, donkerblauwe en turquoise emaille, wat voor een kleurrijk effect zorgt.
Deze charmante bedel is vervaardigd uit 925 zilver, wat betekent dat het voor 92.5% uit echt zilver bestaat en aangevuld is met andere materialen die ervoor zorgen dat de spacer minder kwetsbaar is. Hierdoor kunt u gemakkelijk uw sieraad dagelijks dragen zonder zich zorgen te maken over eventuele slijtage.
Bovendien kan deze clip bedel helpen om te voorkomen dat uw andere bedels te veel verschuiven op uw armband of ketting. Het bevestigen van de spacer gaat eenvoudig door de clip op de schroefdraad van een sieraad te klikken, waardoor al uw favoriete charms perfect op hun plaats blijven.
Afmetingen (indicaties): 11 mm hoogte x 8 mm breedte x 11 mm diepte.
Koop nu deze unieke Pandora-bedel bij Trendjuwelier - dé online juwelier in Nederland sinds 2006!