







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Groen |
| Steen maat | 8 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.28 |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 44 cm (verstelbaar - alle maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 8.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 11 mm |
| Vorm | Rechthoek |
Deze prachtige zilveren ketting is een echte blikvanger. De ketting heeft een vintage stijl dankzij de rechthoekige groene zirkonia hanger en is verstelbaar in lengte van 40 tot 44 cm, waardoor deze voor veel dames de perfecte maat heeft.
Het schakeltype dat aan deze ketting is toegevoegd, is een schitterende ankerschakel. Dit type komt vaak terug in sieraden en kan daardoor goed gecombineerd worden met andere items. Met zijn breedte van 2 mm valt hij op zonder te overheersen.
De hangerbreedte bedraagt 11 mm en de hoogte 8,5 mm, wat bijdraagt aan het elegante ontwerp van dit collier. Het gerhodineerde zilver geeft het geheel een luxe uitstraling die elke outfit net dat beetje extra geeft.
Ingezet met prachtige groene zirkonia krijgt deze ketting elke keer als u hem draagt een speciale touch. De steengrootte van 8 mm past perfect bij dit design en door de emeraldvorm geslepen steen wordt er ook nog eens voor een schitterende lichtweerkaatsing gezorgd.
Dit sieraad wordt inclusief bijpassend doosje geleverd, waardoor het altijd veilig aankomt en gemakkelijk op te bergen is na gebruik. Ook bieden we gratis verzending aan voor bestellingen boven €50,-
Waarom kiezen voor Trendjuwelier? Hier zijn een paar redenen:
Dus, wie gaat u verrassen met dit prachtige sieraad?