

| Brochurenummer | L715 |
|---|---|
| Doelgroep | Dames |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 2.5 mm |
| Breedte (mm) | 2.5 mm |
| Lengte (cm) | 45 cm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Dit prachtige zilveren collier uit de Huiscollectie is een uniek sieraad dat u niet snel beu zal worden. Het collier is afgewerkt met kleine, witte zoetwaterparels die het sieraad een zeer geraffineerde uitstraling geven. Het collier heeft een draaglengte van 41 cm en kan verlengd worden tot 45 cm dankzij de extra extensie van 4 cm.
Het zilver waaruit dit collier vervaardigd is, heeft bovendien een laagje rhodium. Dit maakt het beter bestand tegen verweer en geeft het zijn glanzende afwerking. Met zijn ronde bolletjesvorm en witte kleur past dit sieraad bij elke outfit en gelegenheid.
U kunt dit elegante parelcollier nu kopen bij Trendjuwelier, uw online juwelier in Nederland sinds 2006. Wanneer u voor meer dan €50 bestelt, wordt uw aankoop gratis verzonden! Bovendien biedt Trendjuwelier u de volgende voordelen:
Niet tevreden? Bij ons kunt u eenvoudig retourneren: Niet goed, geld terug!