







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.55 |
| Breedte (mm) | 1.3 mm |
| Hoogte (mm) | 33 mm |
| Diameter (mm) | 17 mm |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 17.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 14.5 mm |
Dit prachtige setje damesoorbellenis uitgevoerd in het zilver. Met hun mooie kleur zullen ze fantastisch staan bij veel verschillende looks. U kunt deze oorbellen bovendien vaak aandoen. Ze hebben een hoogwaardig gehalte van 925, waardoor ze erg sterk zijn. Om een extra mooi setje te creëren, is het oppervlak glanzend afgewerkt. Het zilver is tot slot gerhodineerd, om het een betere bescherming tegen verkleuringen en krassen te geven.
De oorbellen hebben de vorm van een rondje met speels gehamerde hangers, wat ze extra interessant maakt om naar te kijken. De hoogte telt ongeveer 33 mm en de breedte ongeveer 1.3 mm terwijl de diameter ongeveer 17 mm bedraagt.
Bij Trendjuwelier kiest u voor:
Trendjuwelier heeft sinds 2006 ervaring als online juwelier in Nederland en biedt daarmee garantie op kwaliteit en service.
Koop dit prachtige paar oorbellen nu bij Trendjuwelier!