







| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Galaxy Watch 7 LTE |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, Smartwatch, Digitaal horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal, Gold plated |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Groen |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Gold plated, Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, Bruikbaar zonder mobiel (E-SIM nodig), WiFi, 4G, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, Draadloos opladen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 40 mm |
Het Samsung Galaxy Watch 7 LTE SA.L300KGRS.LTE horloge is jouw metgezel als je altijd in contact wilt blijven. Het model is geschikt voor dames en heren die van een actieve levensstijl houden en graag bij de tijd zijn.
Het horloge straalt luxe uit met zijn goudkleurige tinten en stevige uitstraling. Een ronde kast in khaki en een glanzende zwarte bezel maken dit horloge bijzonder. De khaki schakelband is zowel stijlvol als stevig. Douchen? Geen probleem. Dit horloge is waterdicht tot 5 bar.
Ontdek hoe eenvoudig je je dag kunt managen. Van GPS-navigatie zonder je mobiel, tot een sensor die je hartslag en slaapritme volgt. Het scherm met Always On-functie laat je de tijd niet missen, dag of nacht.
Je kunt bellen en berichten versturen direct vanaf je horloge. Met LTE blijf je online zonder je telefoon. Geniet onderweg van muziek via Spotify en betaal gemakkelijk.