







| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Samsung Galaxy Watch 8 |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Type sluiting | Kliksluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Aluminium |
| Kast kleur | Grijs |
| Kast vorm | Rond |
| Materiaal | Staal, Aluminium |
| Afwerking | Glanzend |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, WiFi, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Bluetooth, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Mesh |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Wil je een smartwatch die je leven makkelijker maakt? De Samsung Galaxy Watch 8 SA.L330GSM20 smartwatch doet dat. Met zijn zilverkleurige mesh band en vierkante kast ziet hij er strak uit, perfect voor zowel zakelijke bijeenkomsten als casual uitjes.
Dankzij de twee knoppen aan de zijkant is hij gemakkelijk in gebruik. Dit horloge is niet alleen mooi, maar ook handig. Van GPS en hartslagmeter tot slaap- en work-out monitoring, hij doet het allemaal. Douchen of baden is geen probleem dankzij de waterdichte 5ATM-constructie. En met het Always On-display hoeft u niet meer op een knop te drukken om de tijd te zien.
Combineer deze smartwatch met zowel een sportieve als een chique outfit; hij past bij elke stijl. Perfect voor de moderne man of vrouw die slimme technologie wilt dat helpt om het leven makkelijker te maken.
Deze smartwatch blijft verbonden met een Android-smartphone in de buurt, zolang er gebruik wordt gemaakt van Bluetooth. De band heeft een aanzetmaat van 20 mm.