







| Doelgroep | Dames, Heren |
|---|---|
| Merk | Samsung |
| Collectie | Galaxy Watch Ultra |
| Type horloge | Activity tracker/Gezondheidshorloge, GPS/Outdoor horloge, Smartwatch |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast kleur | Blauw |
| Kast vorm | Vierkant |
| Materiaal | Titanium, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch, Hartslagmeter, Slaapmeter, Stappenteller, Work outs bijhouden, SOS/Valdetectie, Berichten versturen & ontvangen, Bellen, Muziek afspelen, (Contactloos) Betalen, GPS, Alarm |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 47 mm |
Het Samsung Galaxy Watch Ultra SA.L705BUBS.L64 horloge: een elegante mix van stijl en slimheid. Met zijn vierkante blauwe kast en zwarte stalen band, straalt het niet alleen klasse uit maar voelt ook robuust aan op de pols. Ideaal voor dagelijks gebruik en past bij elke outfit.
Dit horloge houdt je fit en op de hoogte. Je hebt een ingebouwde GPS, kan je hartslag volgen en zelfs je slaap monitoren. Meer dan een mooi accessoire, het houdt je in contact met je leven. Je kunt berichten ontvangen, bellen en muziek afspelen direct vanaf je pols.
Of je nu gaat joggen in het park of een avondje uit hebt gepland, dit horloge is je ideale partner. Het is waterdicht tot 10 bar en beschermt je tegen onverwachte spetters. Je kunt contactloos betalen, waardoor zelfs winkelen een fluitje van een cent wordt.
Modern en klassiek, is dit horloge meer dan alleen een gadget; het is een statement. Draag het tijdens een zakelijke meeting of een casual uitje, het past altijd.