





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Rond/Bolletjes |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Rood |
| Steen maat | 4.2 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 4.9 gr |
| Lengte (cm) | 45 cm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 2.6 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje |
Ontdek een ketting die een sterke mix van goud en rood laat zien. Het goud zorgt voor een warme glans, terwijl de rode stenen het geheel wat speels maken.
De ketting is wat je noemt hip en speels tegelijkertijd. De ronde en gefacetteerde kralen brengen een moderne sfeer. Perfect als je van wat kleur houdt zonder dat het te druk wordt. Die rode steentjes zijn mooi vastgemaakt tussen 2 gouden bolletjes in.
Met een lengte van 45 cm ligt hij mooi rond je nek. De gouden kralen van 2,6 mm breed en de rode stenen van 4,2 mm passen perfect. Ze geven je look net dat beetje extra.
De ankerschakel en stevige sluiting maken deze ketting makkelijk draagbaar, zelfs op drukke momenten. Hij draagt lekker licht en past zowel bij een chiquere als alledaagse gelegenheid.
Wil je deze ketting een kans geven? Probeer hem dan eens met een casual outfit of draag 'm naar een feestje. De combinatie van rood en goud zorgt sowieso voor wat kleur in je dag.