

| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Seiko |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 3 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 13 mm |
| Band aanzetmaat | 13 mm |
| Band kleur | Beige |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 4.9 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Tonneau |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 4n30 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Romeins |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Uurwerk herkomst | Japans |
| Band patroon | Krokodil |
| Kast doorsnede (mm) | 19 mm |
Het Seiko SWR095P1 horloge is een subtiele mix van elegantie en klasse. Perfect voor een dag op kantoor of een avondje uit; het past bij elke look.
Dit horloge heeft een slanke zilverkleurige kast met afgeronde vormen. De wijzerplaat laat je niet alleen de tijd, maar ook stijl zien dankzij de zwarte Romeinse cijfers en klassieke wijzers. Een tikkeltje chique, altijd veelzijdig.
De beige leren band, met een modieus krokodillenpatroon, voelt comfortabel aan. En met een kast van slechts 19 mm breed zit hij altijd elegant om je pols. Met een quartz uurwerk altijd op tijd, betrouwbaar en stijlvol.
Of je nu een gala bezoekt of een ontspannen brunch, met dit horloge ben je voorbereid. Voeg een vleugje verfijning toe aan je dagelijkse outfit met het Seiko horloge.