

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Duikhorloge, Zwitsers horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes, Puntjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 20 bar (Duiken tot 200 meter) |
| Functies | Datumweergave |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
"Time flies, but you're the pilot!" Met het Swiss Military Hanowa Offshore Diver II SMWGH2200301 duikhorloge ben jij de kapitein van stijl en avontuur. Dit horloge is hét accessoire voor mannen die van een vleugje glamour met robuustheid houden.
Met een stevige kast van 44 mm in doorsnee en 11 mm in kastdikte, balans je stoer maar stijlvol tussen stad en strand. Het Zwitserse quartz uurwerk is je betrouwbare co-piloot, op een golvende zwarte wijzerplaat met zilverkleurige wijzers en het iconische rode Swiss Military-logo. De tijd wordt analoog aangegeven met brede wijzers met witte accenten. De opvallende, zwarte bezel met witte markeringen zijn stoer en functioneel. Met een stijlvol, rood datumvenster op de 3-uur positie blijf je altijd on point.
De zilverkleurige horlogeband is van stoer staal, is 22 mm breed en sluit met een betrouwbare vouwsluiting met drukknoppen.
Duik diep in het avontuur, want dit horloge is waterdicht tot 200 meter. Het is voorzien van krasbestendig saffierglas en met de Zwitserse precisie zit je altijd goed. Blijf bovendien verzekerd met een stevige garantie van drie jaar op productiefouten.
Dus heren, als je klaar bent om je innerlijke avonturier te omarmen en je outfit een boost te geven, is dit Swiss Military horloge jouw perfecte partner in crime. Tijd voor actie – let’s dive in!