

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Swiss Military Hanowa |
| Type horloge | Zwitsers horloge, Chronograaf horloge, Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Gesp-sluiting |
| Garantie | 5 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Leer |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 11 mm |
| Kast kleur | Zwart |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart, Rood |
| Materiaal | Staal, Leer |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave, Chronograaf/Stopwatch |
| Uurwerk herkomst | Zwitsers |
| Kast doorsnede (mm) | 45 mm |
Het Swiss Military Hanowa Stone Marten SMWGC0001832 Chronograaf-horloge is jouw dagelijkse compagnon, klaar voor elke actie. Perfect voor zowel kantooravonturen als spontane roadtrips. Dit horloge houdt je in stijl en op tijd.
De kast is gemaakt van staal, lekker stevig en rond met een diameter van 45 mm - groot genoeg om op te vallen. Strakke wijzers en streepjesmarkeringen op de zwarte wijzerplaat met rode accenten maken elke blik spannend. En laten we die drie sub-dials niet vergeten, handig voor een snelle timing. De rode rand aan de zijlijn, een echte eyecatcher die je look een boost geeft.
Met een robuuste zwarte leren band die er cool uitziet en ook nog eens lekker zit, blijf je comfortabel. De band heeft een breedte en aanzetmaat van 22 mm en sluit met een gespsluiting.
Je kunt dit horloge dagelijks gebruiken, zelfs als het zwembad roept, want hij is waterdicht tot 10 bar en met het krasbestendig saffierglas zit je goed. Het Zwitserse quartz uurwerk zorgt ervoor dat je altijd op tijd bent en de garantie op fabrieksfouten dekt je de komende drie jaar. Of je nu aan het werk bent of ontspant, dit Swiss Military horloge houdt alles in de gaten.