





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Rekband/Geen sluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 10 mm |
| Band aanzetmaat | 10 mm |
| Band kleur | Goudkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 6.7 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Vierkant |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vx00a |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Gold plated, Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 15 mm |
Dit Tommy Hilfiger Ivy TH1782837 ring horloge weet elke dag extra speciaal te maken. Gemaakt van goudkleurig staal met een stijlvolle schakelband, past dit horloge perfect op elke vinger. De rustige zwarte wijzerplaat houdt het strak en simpel.
Dit horloge is je maatje voor een gezellige borrel. De quartz techniek en het mineraalglas zorgen dat het niet zomaar stopt. En met een waterbestendigheid van 3 bar is een spatje water ook geen probleem. Je kunt ontspannen genieten, wetende dat je ringhorloge tegen een stootje kan.
Tommy Hilfiger staat voor casual met een twist, en dat zie je hier terug. Het merk combineert klassieke invloeden met moderne looks. Een subtiel logo herinnert je eraan dat stijl soms ook in de details zit.
Dus, of je nu gaat voor een dagje shoppen of een chique diner, dit ringhorloge is je partner in crime. Perfect om te combineren met goudkleurige sieraden of gewoon solo voor die strakke minimalistische look.
Let op: dit ring horloge is zo ontworpen dat je deze aan je vinger kunt dragen.