







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 8 mm |
| Band aanzetmaat | 8 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 7.8 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | y120f |
| Wijzerplaat uurmarkering | Geen aanduiding |
| Wijzerplaat kleur | Zilverkleurig |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen wassen) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 25 mm |
Het stalen Tommy Hilfiger Ivy TH1782786 horloge is meer dan alleen een tijdmeter. Dit zilverkleurige dameshorloge heeft een rechthoekige kast met een strakke look. De wijzerplaat bestaat uit elegante zilverkleurige wijzers en het herkenbare Tommy logo in rood, wit en blauw.
De schakelband is een mix van glans en mat. Even het horloge omdoen met de vouwsluiting en je look is compleet. Het glas is van mineraal en met 3ATM waterdichtheid, kun je het ook aanhouden bij het handen wassen. Perfecte maat ook, met 20x25 mm gaat het voor iedere gelegenheid, zoals een diner met vrienden of een zakelijke meeting.