







| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Tommy Hilfiger |
| Collectie | Tyson |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 22 mm |
| Band aanzetmaat | 22 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast dikte (mm) | 9.7 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | vx9je |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Functies | Datumweergave, 24-uursaanduiding |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 44 mm |
Het Tommy Hilfiger Tyson TH1710667 horloge biedt je de perfecte balans tussen stijl en functionaliteit. Met zijn zilverkleurige stalen behuizing en zwarte wijzerplaat met zilveren details, kun je de tijd makkelijk aflezen. Bovendien houdt het horloge je alert op de dag en datum.
Dit robuuste herenhorloge uit de Tyson reeks is veelzijdig en past bij elke gelegenheid. De zilverkleurige schakelband heeft een glanzende afwerking en de kast van 44 mm zorgt voor een stoere look. Het mineraalglas en de handige vouwsluiting maken dit horloge een praktische keuze. Dankzij de waterdichtheid tot 5 bar hoef je je geen zorgen te maken bij een onverwachte regenbui.
Of je nu een jeans draagt naar een koffiedate of een pak voor een belangrijke vergadering, dit horloge voegt altijd een vleugje eigentijdse elegantie toe.