





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Scharniersluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.01 |
| Breedte (mm) | 2 mm |
| Hoogte (mm) | 46 mm |
| Diameter (mm) | 15 mm |
Deze vergulde klapoorringenvoegen stijl toe aan elke outfit. Gemaakt van hoogwaardig verguld 925 zilver, stralen ze een warme glans uit die subtiel maar toch opvallend is. De stevige klapsluiting zorgt ervoor dat ze comfortabel en veilig blijven zitten, zodat je je geen zorgen hoeft te maken over het verliezen van deze prachtige accessoires.
De lange hangers met schitterende zirkonia's zijn het middelpunt van deze oorbellen. Met een hoogte van 46 mm trekken ze de aandacht en voegen ze een vleugje verfijning toe aan je look. De transparante kleur en geslepen vormgeving laten de lichtinval op betoverende wijze spelen met kleuren bij elke beweging die je maakt.
Of je nu voor casual of formele kleding gaat, deze oorbellen zijn veelzijdig genoeg om altijd een vleugje glamour toe te voegen aan jouw outfit. Laat jouw persoonlijkheid stralen en geniet ongetwijfeld van alle complimenten wanneer jij deze prachtige oorbellen draagt.
Bij Trendjuwelier profiteer je bovendien ook nog eens van:
Kies voor elegantie en stijl met deze verguld zilvere klapoorringen met lange zirkonia hangers. Bestel ze vandaag nog bij Trendjuwelier!