

| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | VNDX |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 15 mm |
| Band kleur | Zwart |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Mineraalglas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Materiaal | Staal |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Kast doorsnede (mm) | 34 mm |
| Mechanisme | Quartz |
Ben je een echte stadsmeid die altijd op de hoogte is van de laatste trends? Dan is deze City Chick van VNDX, nu verkrijgbaar bij Trendjuwelier, het perfecte horloge voor jou. Het minimalistische design zorgt voor een rustige maar modebewuste uitstraling. De slimme kast heeft een diameter van 34 mm en bevat een stralende zwart goudkleurige wijzerplaat.
Dit horloge is gemakkelijk te combineren met al je favoriete outfits en zal je laten schitteren in elke situatie. Dankzij haar lichte gewicht en comfortabele pasvorm, voelt dit horloge prettig aan om de pols. De mesh zwarte stalen band vormt zich moeiteloos om je pols en dankzij de verstelbare sluiting kun je het horloge eenvoudig op maat maken.
Kies voor kwaliteit en stijl met dit prachtige VNDX City Chick XS Zwart & Gold Plated MD41222-B1 horloge bij Trendjuwelier!