





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Parel |
| Steen kleur | Wit |
| Parelsoort | Zoetwaterparel |
| Parelgrootte (mm) | 5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.7 |
| Breedte (mm) | 5 mm |
| Lengte (cm) | 40 cm t/m 45 cm (verstelbaar - alle maten) |
Dit prachtige zilveren parelsnoer is een echte blikvanger. Het collier is ingezet met witte zoetwaterparels van 5 mm groot, die een iets ovale/barokke vorm hebben voor een unieke look. Met zijn lengte van 40 cm tot 45 cm (verstelbaar - alle maten) heeft dit collier de juiste maat voor veel dames en is het een prachtige toevoeging aan elke sieradencollectie.
Het materiaal van dit collier is gerhodineerd zilver, wat luxe uitstraalt en elke outfit net dat beetje meer geeft. Het zilver heeft bovendien niet alleen een luxe uitstraling maar ook een hoog gehalte dat de luxe en kwaliteit van dit collier nog eens extra waarborgt. Het gehalte is 925 één van de hoogste gehaltes voor sieraden.
De mooie kleur wit in combinatie met het glanzende oppervlak maken dit parelsnoer tot een echte eyecatcher. Het collier wordt gesloten door middel van een karabijnsluiting die stevig is maar ook makkelijk opent en sluit.
Bij Trendjuwelier kunt u rekenen op:
Het bijpassende sieradendoosje waarin dit collier geleverd wordt, maakt het ontvangen ervan extra feestelijk! Bovendien biedt Trendjuwelier de mogelijkheid voor een speciale geschenkverpakking. Wie gaat u verrassen met dit prachtige sieraad?