







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Karabijnsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.18 |
| Breedte (mm) | 1.1 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Hoogte Hanger(s) (mm) | 13.5 mm |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 3 mm |
Deze ketting is gemaakt van 925 zilver, een hoge kwaliteit zilver, en is gerhodineerd voor extra duurzaamheid en glans. De ketting is voorzien van een betrouwbare karabijnsluiting, zodat u er zeker van kunt zijn dat deze veilig om uw hals blijft zitten.
De ketting is 42 cm lang, maar kan versteld worden naar 45 cm voor een perfecte pasvorm. De ankerschakelketting is slechts 1,1 mm breed, wat bijdraagt aan de delicate uitstraling. De hanger is 13,5 mm hoog en 3 mm breed, en is versierd met drie prachtige, transparante zirkonia's. Deze stenen zijn briljant geslepen, wat betekent dat ze vele facetten hebben die het licht prachtig weerkaatsen. De transparante kleur van de zirkonia's zorgt voor een sprankelend effect dat zeker de aandacht zal trekken. De glanzende afwerking van de ketting maakt het geheel compleet. Deze ketting is speciaal ontworpen voor dames en weegt slechts 2,18 gram, waardoor hij comfortabel is om te dragen.