











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Collectie | Zinzi Gravures |
| Materiaal | Bicolor (Goud & Witgoud) |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend, Gediamanteerd |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 0.4 gram |
| Breedte (mm) | 10 mm |
| Hoogte (mm) | 11.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 0.8 mm |
| Vorm | Hartje |
De Zinzi Gravures ZGH364-10 is een hanger in 14-karaat goud en witgoud voor een frisse look. Het gouden, glanzende hart in het midden trekt direct de aandacht. Dit wordt mooi in balans gebracht door een zilveren rand die het geheel iets luchtigs geeft.
Met zijn gediamanteerde witgouden rand valt de hanger op. De afmetingen van 10 mm breed en 11,5 mm hoog maken het een veelzijdig stukje sieraden dat zowel casual als chique gedragen kan worden.
Wil je iets persoonlijks toevoegen? Deze graveerhanger biedt ruimte voor een enkele letter, waardoor het net dat beetje extra speciaal wordt.
De hanger is van 14-karaat goud, waardoor je een luxe accessoire in handen hebt. Het behoort tot de Zinzi Gravures collectie en is een toevoeging die bij je outfit past, met een hint naar romantiek. Ideaal voor een dagje shoppen, een lunch met vriendinnen of een feestelijk diner. Altijd goed in combinatie met een eenvoudige ketting of een stapel armbanden.
Deze hanger komt zonder ketting, zodat je zelf kunt mixen en matchen.