







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Closed forever/Paperclip |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Bicolor (Zilver & Gold plated) |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd, Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 8.5 gram |
| Breedte (mm) | 7.8 mm |
| Lengte (cm) | 42 cm, 45 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 7.8 mm |
| Vorm | Ovaal |
De Zinzi ZIC2758 is een stijlvolle ketting met een speels en modern design. Deze schakelketting valt op door de twee grote ovale schakels. Het zilver is mooi afgewerkt met goudkleurige accenten en fonkelende transparante zirkonia's.
Met materialen als 925 zilver en een gold plated afwerking, biedt deze ketting een aantrekkelijke look. Het stuk is flexibel in lengte door de verstelbare ketting op 42 en 45 cm, waardoor je het makkelijk kunt aanpassen aan je outfit.
Draag deze ketting bijvoorbeeld bij een chique avondje uit voor een verfijnde look. Het is een echte blikvanger die past bij verschillende stijlen.