







| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen oorsprong | Man made |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | ca. 0.9 gram |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 28 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 6 mm |
| Vorm | Druppel |
De Zinzi ZIH1171 hanger valt op door zijn transparante vorm. Deze zilveren hanger met een mooie zirkonia in druppelvorm is een blikvanger voor elke gelegenheid. Of je nu een feestje hebt, naar een bruiloft gaat of gewoon je dagelijkse look een boost wil geven, hij kan overal bij.
Gemaakt van 925 zilver, straalt de hanger kwaliteit uit. De zirkonia steen trekt de aandacht met zijn schitterende manier van lichtvangen en maakt van je outfit iets speciaals. De hanger heeft een glanzende afwerking dankzij de gerhodineerde laag, zodat de hanger zijn mooie glans behoudt.
Deze hanger past bij allerlei stijlen. Draag hem bijvoorbeeld bij een klassieke jurk voor het diner of combineer hem met een casual blouse voor een dag op kantoor. Je kunt hem makkelijk toevoegen aan je sieradencollectie als een betrouwbare metgezel voor allerlei gelegenheden.
Deze hanger komt zonder ketting, zodat je zelf kunt mixen en matchen.