











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type sluiting | Poussettes/Stekersluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Merk | Zinzi |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Gerhodineerd |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 3.9 |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 45 mm |
| Diameter (mm) | 45 mm |
| Vorm | Druppel |
Verander je look met de zilveren Zinzi ZIO2481 oorstekers. Deze oorbellen hebben een glanzende afwerking en zijn een echte blikvanger. Perfect voor een feestje of gewoon een dagje shoppen.
De oorbellen zijn gemaakt van 925 zilver met een laagje rodium, wat zorgt voor een langdurige glans. De ovale schakels en het druppelvormige uiteinde geven een eigentijdse uitstraling. Of je nu een jeans en T-shirt draagt of een jurkje, deze oorbellen passen erbij.
Belangrijkste kenmerken:
Geef je sieradencollectie een boost met de zilveren glans en stijlvolle look van deze Zinzi oorstekers!