





| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type Schakel | Anker |
| Type sluiting | Veerringsluiting |
| Merk | Huiscollectie |
| Materiaal | Goud |
| Gehalte | 14-karaat |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Saffier, Amethist, Rhodoliet |
| Steen kleur | Paars, Roze, Blauw, Rood |
| Steen maat | 1.5 mm |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.05 |
| Breedte (mm) | 0.9 mm |
| Lengte (cm) | 16 cm, 18 cm (verstelbaar - 2 maten) |
| Breedte Hanger(s) (mm) | 1.5 mm |
| Vorm | Staafje/Bar |
Deze smalle 14-karaat gouden plaatarmband is een ware blikvanger. De armband heeft een lengte van 16 cm en kan versteld worden tot 18 cm, waardoor deze door de meeste dames op de perfecte lengte gedragen kan worden. Het schakeltype dat aan deze armband is toegevoegd, is een schitterende ankerschakel die in veel sieraden terugkomt en goed te combineren is.
Het middelpunt van deze prachtige armband wordt gevormd door een stevige balk ingezet met amethist, rhodoliet en saffier in fijne kleuren blauw, paars, rood en roze. Deze edelstenen zijn briljant geslepen voor maximale glans en hebben elk een grootte van 1.5 mm.
De hoge kwaliteit van dit sieraad wordt gewaarborgd door het gebruik van 14-karaats goud - een hoog gehalte voor sieraden dat luxe uitstraalt. De breedte van de armband bedraagt 0.9 mm wat zorgt voor zowel elegantie als stevigheid.
Bij Trendjuwelier begrijpen we hoe belangrijk het is om uw nieuwe aankoop veilig thuis te ontvangen. Daarom verzenden wij deze armband inclusief sieradendoosje om beschadiging tijdens transport te voorkomen én u kunt hem direct netjes opbergen bij ontvangst! En mocht u besluiten dit juweeltje cadeau te doen aan iemand anders dan bieden wij ook nog eens speciale geschenkverpakking aan.
✅ Altijd de beste prijs
✅ Snelle levering
✅ Achteraf betalen
Bij Trendjuwelier, sinds 2006 dé online juwelier van Nederland, kunt u met een gerust hart uw sieraad aanschaffen. Wij bieden een ruime collectie aan sieraden van diverse merken, stijlen en materialen om ervoor te zorgen dat er voor iedereen een betaalbaar en kwalitatief hoogwaardig sieraad te vinden is dat echt bij zijn of haar wensen past.