



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boccia Titanium |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten, Geen garantie op plating |
| Band materiaal | Keramiek, Titanium |
| Band breedte (mm) | 10 mm |
| Band aanzetmaat | 10 mm |
| Band kleur | Wit |
| Kast materiaal | Titanium |
| Kast dikte (mm) | 7.2 mm |
| Kast kleur | Goudkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rechthoek |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | 5y20 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Streepjes |
| Wijzerplaat kleur | Wit |
| Materiaal | Titanium |
| Afwerking | Glanzend |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Titanium |
| Waterdichtheid | 5 bar (Douchen & Baden) |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 25 mm |
Met het Boccia Titanium 3361-03 horloge aan je pols ben je altijd stijlvol. De rechthoekige goudkleurige kast meet 23 bij 25 mm en heeft een witte wijzerplaat — lekker fris! De titanium schakelband met witte elementen voelt fijn aan en houdt het geheel luchtig. Het saffierglas voorkomt krassen.
Wat maakt dit horloge bijzonder? Het is licht en is door het titanium hypoallergeen, ideaal dus voor de gevoelige huid dus. De vouwsluiting en de mix van wit en goudkleur laten je elke dag sprankelen. En die slanke wijzers zijn super elegant! Gooi hem om bij je favoriete outfits — van een casual spijkerbroek tot een deftige jurk.
Dankzij de 5 ATM waterdichtheid draag je het horloge gewoon tijdens het baden. Handig voor de haastige ochtenden. Het quartz uurwerk betekent dat je altijd de tijd altijd weet zonder gedoe. Kortom, dit Boccia horloge is een allrounder voor elke gelegenheid!