



| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Merk | Boccia Titanium |
| Type horloge | Quartz horloge, Analoog horloge |
| Type sluiting | Vouwsluiting |
| Garantie | 2 jaar garantie op productiefouten |
| Band materiaal | Titanium |
| Band breedte (mm) | 20 mm |
| Band aanzetmaat | 20 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Titanium, Keramiek |
| Kast dikte (mm) | 8 mm |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Saffierglas |
| Kast vorm | Rond |
| Uurwerk mechanisme | Quartz |
| Tijdsaanduiding | Analoog (Wijzers) |
| Uurwerk nummer | gr12 |
| Wijzerplaat uurmarkering | Cijfers |
| Wijzerplaat kleur | Grijs |
| Materiaal | Titanium |
| Afwerking | Glanzend, Mat |
| Waterdichtheid | 10 bar (Zwemmen) |
| Functies | Datumweergave |
| Band patroon | Schakel |
| Kast doorsnede (mm) | 36 mm |
Het Boccia Titanium 3367-03 horloge is een goede mix van stijl en gemak. Met een 36 mm ronde titanium kast en een subtiele zwarte wijzerplaat past dit horloge bij alles. De zilverkleurige schakelband is licht en gemakkelijk om te dragen. De analoge wijzers tikken elegant de tijd weg en je ziet de datum duidelijk op 3 uur staan.
Dankzij het saffierglas hoef je je geen zorgen te maken over krassen. Je kunt zelfs een keer met dit horloge om gaan zwemmen, dankzij de 10 ATM waterdichtheid. Perfect voor een dag op kantoor of een ontspannen weekenduitje. De titanium band met vouwsluiting past je altijd goed en comfortabel. Je hoeft geen concessies te doen tussen stijl en comfort!