











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Disney x Pandora |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Afwerking | Glanzend |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.33 |
| Breedte (mm) | 12 mm |
| Hoogte (mm) | 17.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 10 mm |
Maak je armband speciaal met deze vrolijke Pandora Disney 794218C01 zilveren Minnie Mouse bedel. Met zijn afmetingen van 12 mm breed, 17.5 mm hoog en 10 mm dik, voegt hij een leuke twist toe aan je sieradencollectie.
De bedel is gemaakt van zilver en emaille en heeft zwarte stenen in Minnie’s oren en transparante stenen op de kerstmuts die prachtig glanzen. Het geeft je een gezellige, winterse vibe.
Je kunt deze bedel gewoon dragen op je Pandora Moments armband, perfect voor feestjes of misschien een leuke brunch? Het iconische Minnie Mouse design met zijn rode en zwarte kleur, tilt elke look naar een hoger niveau en maakt het nog net even wat leuker.