











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver, Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Blauw, Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.0984 |
| Breedte (mm) | 7.9 mm |
| Hoogte (mm) | 12.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.8 mm |
| Vorm | Ster, Maan |
| Voorstelling | Maan, Zon, Ster |
Deze prachtige Pandora Moments bedel (762676C01) is een echte must-have voor iedereen die zijn sieraad wil personaliseren. De hangende bedel, met de vorm van een zon, ster en maan, kan aan uw favoriete Pandora-sieraad worden gedragen als herinnering aan een mooi moment met een dierbare in uw leven. Op deze manier kunt u echt uw unieke sieraad creëren dat uw levensverhaal vertelt.
Het koele 925 zilver in combinatie met het warme goudkleurig op zilver creëert een prachtig contrast tussen de twee kleuren. Deze bijzondere bedel is dus zeker een waardevolle toevoeging aan uw sieradencollectie en past overal goed bij.
Voeg deze stralende hangende bedel met ronde opening toe aan uw collectie om elke outfit compleet te maken. Het grote voordeel van deze bedel is dat hij compatibel is met de zeer diverse Pandora Moments-collectie. Zo heeft u altijd de mogelijkheid om deze prachtige bedel bij u te dragen, of u hem nu graag aan een ketting of armband uit dezelfde collectie wilt bevestigen.
Dit sieraad voegt precies de juiste hoeveelheid elegantie toe aan elke outfit en geeft je daarmee ook nog eens schitterend uitstraling! De afmetingen zijn circa 12.5 mm hoog x 7.9 mm breed x 1.8 mm diep.
Bij Trendjuwelier kunt u deze prachtige bedel eenvoudig en veilig online bestellen. Wij zorgen voor een snelle levering, mooi verpakt en met de mogelijkheid tot achteraf betalen.