











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Bicolor (Zilver & Gold plated) |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Diamant |
| Steen oorsprong | Lab grown |
| Steen kleur | Transparant |
| Breedte (mm) | 11 mm |
| Hoogte (mm) | 15.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 4 mm |
| Vorm | Rond/Bolletje, Ster |
| Voorstelling | Rondje, Tekst "Good things are coming", Ster |
Voeg een persoonlijke betekenis toe aan je sieradencollectie met de Pandora Moments 763588C01 hangende bedel, geïnspireerd door de pracht van de sterrenhemel. Deze bicolor bedel bestaat uit een vergulde poolster en een ronde sterlingzilver hanger, waardoor het een elegant en veelzijdig accessoire is. De poolster is met 14-karaats verguld zilver en bevat een stralende, in het laboratorium gekweekte diamant in het midden, die een warme en luxueuze glans geeft aan je armband of ketting.
Het zilver rondje, naast de poolster, draagt de inspirerende boodschap Good things are coming". Bovendien kun je op de achterkant kun jouw eigen gravure kunt toevoegen. Of het nu een naam, datum, of een speciale boodschap is, deze bedel biedt de mogelijkheid om iets persoonlijks met je mee te dragen, waardoor het een betekenisvol sieraad wordt dat jouw verhaal vertelt.
Met een hoogte van 15,5 mm, een breedte van 11 mm en een diepte van 4 mm, heeft de bedel een subtiele maar opvallende aanwezigheid. Deze poolster bedel past prachtig bij andere Pandora Moments en Pandora ME sieraden, zodat je eindeloos kunt mixen en matchen voor een unieke look. Laat deze bedel een symbool zijn van hoop en positiviteit, en schitter met een boodschap die dichtbij je hart ligt.
"