| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Veiligheidsketting met silicoon |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Roségoudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.0679 |
| Breedte (mm) | 4.7 mm |
| Hoogte (mm) | 13 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 10.5 mm |
Personaliseer je Pandora-sieraad met deze elegante Pandora Moments veiligheidsketting (786322CZ-05). Deze prachtige veiligheidsketting is gemaakt van roségoudkleurig op zilver, een warme en feestelijke kleur die momenteel erg in trek is. De ketting kan prachtig worden gecombineerd met een goudkleurige armband voor een luxueuze look, maar past ook perfect bij een zilveren armband voor wie het liever wat stoerder heeft.
Deze siliconen veiligheidsketting helpt om te voorkomen dat je jouw armband en bedels verliest mocht de armband onverwachts open gaan. Hij is eenvoudig te bevestigen door de clips naast de verhoogde uiteinden op de armband te klikken.
Om echt indruk te maken, is deze veiligheidsketting ingezet met schitterende transparante zirkonia's. Dit geeft de ketting een gedurfde uitstraling die geschikt is voor elke gelegenheid. Het sieraad heeft bovendien aantrekkelijke afmetingen: circa 13 mm hoog, 4.7 mm breed en 10.5 mm diep.
Bij Trendjuwelier geniet je van:
Koop dit unieke Pandora-sieraad nu bij Trendjuwelier!