









| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Veiligheidsketting |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Kristal |
| Steen kleur | Blauw |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.3844 |
| Breedte (mm) | 3.3 mm |
| Hoogte (mm) | 9.4 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 9.4 mm |
Deze prachtige veiligheidsketting bedel van Pandora is een echte must-have voor iedereen die zijn of haar Pandora-sieraad wil personaliseren. De elegante veiligheidsketting (791688C01-05) is gemaakt van hoogwaardig 925 sterling zilver, wat het sieraad niet alleen duurzaam maakt, maar ook gemakkelijk te combineren met andere sieraden.
De ketting heeft twee ronde, gladde uiteinden waarmee hij aan de armband bevestigd kan worden en wordt verbonden door een fijne ketting. In deze ketting zijn drie gekleurde stenen verwerkt: een lichtblauwe steen bovenaan, een lichtgroene in het midden en onderaan vind je een donkerblauwe steen. Deze sprankelende kristallen geven de veiligheidsketting net dat beetje extra elegantie.
Niet alleen biedt deze veiligheidsketting extra bescherming voor je armband mocht deze onverwachts opengaan, het is ook nog eens een echte eyecatcher! Bovendien past de veiligheidsketting perfect bij alle bedels en armbanden uit de Pandora Moments-collectie.
Het formaat van dit sieraad is circa 9.4 mm hoog, 3.3 mm breed en 9.4 mm diep - ideaal om kleur toe te voegen aan elke outfit!
Bestel deze prachtige veiligheidsketting bedel vandaag nog bij Trendjuwelier en voeg een uniek stuk toe aan je sieradencollectie!