













| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.5822 |
| Breedte (mm) | 11.5 mm |
| Hoogte (mm) | 15 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 2.8 mm |
| Vorm | Klavertje vier |
| Voorstelling | Klavertje vier |
Deze 792089CZ Pandora-bedel is een stralend exemplaar uit de veelzijdige Pandora Moments collectie. De sieraden van Pandora zijn stuk voor stuk echte kunstwerkjes die dierbare herinneringen kunnen oproepen. Met deze hangende bedel voeg je echt een persoonlijke touch toe aan jouw favoriete Pandora-sieraad.
De schitterende zilveren bedel heeft de vorm van een klavertje vier en is gemakkelijk te combineren met verschillende looks. Zilver is een sterk materiaal dat lang meegaat, wat duurzaamheid garandeert - iets dat erg belangrijk is voor het persoonlijk sieradenmerk als Pandora. Het keurmerk 925 vind je altijd terug op jouw Pandora-bedel.
Vul jouw outfit aan door deze stralende hangende bedel met ronde opening toe te voegen aan jouw sieradencollectie. Deze bedel past perfect bij de zeer diverse Pandora Moments-collectie, waardoor je deze prachtige bedel altijd bij je kunt dragen, of je hem nu graag aan een ketting of armband uit de collectie wilt bevestigen.
Houd jij van zirkonia? Dan is deze bedel precies wat jij zoekt! De kleur is transparant, waardoor de bedel een schitterend effect krijgt. Bovendien zijn de zirkonia's van goede kwaliteit, dus kan jij dag in dag uit genieten van dit prachtig afgewerkte juweeltje met het sprekende symbool van het klavertje vier.
Koop deze prachtige Pandora-bedel nu bij Trendjuwelier en geniet van onze uitstekende service!