











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Hangende bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Kristal |
| Steen kleur | Groen |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 1.0949 |
| Breedte (mm) | 8.5 mm |
| Hoogte (mm) | 8.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 1.1 mm |
| Vorm | Klavertje vier |
| Voorstelling | Klavertje vier |
Voeg een vleugje geluk toe aan je sieradencollectie met deze prachtige Pandora-bedel (792751C01). Deze bedel, gemaakt van duurzaam zilver, heeft de charmante vorm van een klavertje vier. Elk blad is ingelegd met sprankelende groene kristallen of edelstenen die elegantie en kleur toevoegen aan elke outfit.
Dit unieke stuk uit de veelzijdige Pandora Moments-collectie kan gemakkelijk worden bevestigd aan je favoriete Pandora-sieraad dankzij het ronde, gladde ophangmechanisme. Draag het als herinnering aan een mooi moment met een dierbare in je leven en creëer zo jouw persoonlijke levensverhaal dat je altijd bij je draagt.
Zilver is niet alleen sterk en langdurig, maar ook makkelijk te combineren met verschillende looks. De bedel heeft afmetingen van 8.5 mm hoogte x 8.5 mm breedte x 1.1 mm diepte - perfect om subtiel op te vallen zonder overweldigend te zijn.
Bij Trendjuwelier streven we naar kwaliteit en klanttevredenheid:
Kies voor deze schitterende hangbedeltje van Pandora bij Trendjuwelier en voeg wat extra geluk toe aan jouw dag!