











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.4268 |
| Breedte (mm) | 9.4 mm |
| Hoogte (mm) | 11.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 7.4 mm |
| Voorstelling | Sterrenbeeld leeuw |
Voeg een vleugje persoonlijkheid toe aan uw sieradencollectie met deze stijlvol gestileerde leeuw bedel van Pandora. Deze zilverkleurige bedel, ingezet met heldere stenen op verschillende punten, is volledig in het teken van het sterrenbeeld Leeuw. Het ontbreken van kleuraccenten benadrukt de pure schoonheid en elegantie van dit prachtstuk.
Het materiaal bestaat uit 925 sterling zilver, wat betekent dat de bedel voor 92.5% uit zilver bestaat en voor 7.5% uit andere materialen om duurzaamheid te garanderen. Puur zilver is namelijk erg zacht waardoor deze combinatie ervoor zorgt dat u lang plezier kunt beleven aan uw sieraad zonder dat het snel beschadigt.
Deze schitterende bedel maakt onderdeel uit van de Pandora Moments collectie en kan gecombineerd worden met bijpassende sieraden om uw outfit perfect te stylen. Maar ook als losse hanger aan een armband of ketting komt deze bedel goed tot zijn recht.
Dankzij de transparante kleur krijgt deze gedurfde look die geschikt is voor elke gelegenheid extra nadruk door de prachtige ingezette zirkonia's. De afmetingen zijn circa 11.5 mm hoog x 9.4 mm breed x 7.4 mm diep.
Voeg deze unieke bedel toe aan uw sieradencollectie en draag het sterrenbeeld Leeuw altijd bij u. Bestel nu bij Trendjuwelier.