

















| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Zilver |
| Gehalte | 925 |
| Breedte (mm) | 12.5 mm |
| Hoogte (mm) | 11.5 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 9.4 mm |
| Vorm | Hartje, Infinity |
| Voorstelling | Tekst I love you mum, Hartje, Infinity |
Deze Pandora Moments 798825C00 bedel is een uniek en stijlvol sieraad dat perfect aansluit op alles uit de Pandora Moments collectie. De bedel heeft de vorm van een hartje met infinity teken en draagt het opschrift I love you mum", waardoor het een prachtig symbool is om elke dag weer van te genieten.
Gemaakt van zilverkleurig metaal, deze bedel kan gemakkelijk gecombineerd worden met verschillende looks. Zilver is een sterk materiaal dat lang meegaat, wat duurzaamheid garandeert voor dit persoonlijke sieraad. Het keurmerk 925 kunt u altijd terugvinden op uw Pandora-bedel.
Het ontwerp bevat ook kleine hartjes als decoratie en heeft geen stenen of emaille. Met zijn afmetingen (indicaties): 11.5 mm hoogte x 12.5 mm breedte x 9.4 mm diepte, past deze bedel aan alle sieraden van de Pandora Moments-collectie zodat u uw unieke sieraad kunt creëren.
Bij Trendjuwelier bieden we niet alleen kwaliteitsproducten zoals deze charmante bedel, maar ook voordelen zoals:
Koop nu deze bijzondere Pandora-bedel bij Trendjuwelier en voeg echt een persoonlijke touch toe aan uw favoriete Pandora-sieraad!
"