

| Doelgroep | Heren |
|---|---|
| Merk | Seiko |
| Garantie | 2 |
| Band materiaal | Staal |
| Band breedte (mm) | 18 mm |
| Band kleur | Zilverkleurig |
| Kast materiaal | Staal |
| Kast kleur | Zilverkleurig |
| Type glas | Hardlex glas |
| Kast vorm | Rond |
| Wijzerplaat kleur | Zwart |
| Waterdichtheid | 3 bar (Handen Wassen) |
| Type kalender | Dag en datum |
| Kast doorsnede (mm) | 38 mm |
| Mechanisme | Automaat |
Bent u een fan van het merk Seiko? Dan is dit Seiko SNKL45K1 herenhorloge zeker iets voor u. De horlogekast en de band zijn beide gemaakt van staal, wat zorgt voor een stijlvolle uitstraling. Dit bijzondere sieraad uit de collectie biedt bovendien een hoog draagcomfort.Dit model heeft een kast in zilverkleur met een breedte van 38 mm. De wijzerplaat is te herkennen aan de zwarte kleur. De band van dit Seiko horloge is eveneens zilverkleurig en vervaardigd uit staal. Het glas bestaat uit hardlex materiaal. Dit indrukwekkende uurwerk beschikt over dag- en datumweergave en bevat automatische beweging.Het Seiko SNKL45K1 horloge is waterbestendig tot op 3 bar diepte (handen wassen). Bij uw aankoop ontvangt u het horloge in een luxe bewaarverpakking, inclusief 2 jaar garantie.
✅ Altijd de beste prijs ✅ Snelle levering ✅ Achteraf betalenTrendjuwelier - Sinds 2006 dé online juwelier in Nederland!