















| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Bedel |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Disney x Pandora |
| Materiaal | Zilver, Emaille |
| Gehalte | 925 |
| Steen kleur | Paars, Groen |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 2.8892 |
| Breedte (mm) | 15 mm |
| Hoogte (mm) | 17 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 11.5 mm |
| Voorstelling | Sulley |
Deze 792031C01 bedel van Pandora is een stralend exemplaar uit de veelzijdige Disney x Pandora collectie. Als je dol bent op Monsters Inc., dan is deze bedel natuurlijk de kers op de taart! Het figuurtje op de bedel, dat Sulley symboliseert, is tot in detail uitgewerkt. Combineer deze bedel met een van onze prachtige Disney-sieraden voor een complete look.
Deze schitterende zilveren bedel kun je gemakkelijk combineren met verschillende looks. Zilver is een sterk materiaal dat lang meegaat, wat duurzaamheid garandeert - iets waar het merk Pandora veel waarde aan hecht. Je kunt het keurmerk 925 altijd terugvinden op jouw Pandora-bedel.
Aan de opening van deze bedel kun je gemakkelijk herkennen welke sieraad hij het beste aansluit. Deze specifieke bedel heeft een ronde opening in de vorm van een cirkel en is compatibel met alle sieraden uit de Pandora Moments-collectie zoals bijvoorbeeld onze schitterende studded armbanden en snake chain armbanden/kettingen.
Ingezet met sprankelend emaille in groene en paarse kleuren krijgt deze bedel net die juiste hoeveelheid elegantie mee om kleur te geven aan elke outfit! De afmetingen zijn (indicatief): 17 mm hoogte x 15 mm breedte x 11.5 mm diepte.
Koop deze prachtige bedel nu bij Trendjuwelier, de grootste online juwelier sinds 2006 in Nederland.