| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Clip spacer met silicoon |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated, Siliconen |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Afwerking | Glanzend |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.21 |
| Breedte (mm) | 3.8 mm |
| Hoogte (mm) | 8.8 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 8.5 mm |
Zin in een upgrade voor je armband? Ontmoet de Pandora Moments 764078C01 Clip spacer. Het heeft een moderne, ronde vorm met ribbels die je bedels op hun plaats houdt.
Deze goudkleurige clip schittert door de glans van pavé-gezette zirkonia. Een must-have als je van opvallende bedels houdt. De siliconen grip houdt de boel netjes op zijn plek, je hoeft je dus geen zorgen te maken over verschuivende bedels.
De clip is ideaal voor een dag op kantoor of een feestelijke avond. Hoe je 'm ook draagt, hij zorgt voor een charmante touch. Tip: gebruik deze bedel om extra flair aan je casual look toe te voegen.