











| Doelgroep | Dames |
|---|---|
| Type bedel | Clip spacer met silicoon |
| Garantie | Geen garantie op plating |
| Te combineren met | Pandora Moments |
| Merk | Pandora |
| Collectie | Pandora Moments |
| Materiaal | Gold plated |
| Gehalte | 925 |
| Plating | Goudkleurig |
| Materiaal onder plating | Zilver |
| Steen | Zirkonia |
| Steen kleur | Transparant |
| Totaal metaalgewicht in gram (indicatie) | 0.1488 |
| Breedte (mm) | 4.8 mm |
| Hoogte (mm) | 10 mm |
| Dikte/Diepte (mm) | 10 mm |
Deze Pandora Moments spacer (768658C01) is een stralend exemplaar uit de veelzijdige collectie. De ronde vorm en het goudkleurig metaal geven deze bedel een luxueuze uitstraling. Om van deze spacer echt een blikvanger te maken, is hij bedekt met een schitterend laagje goud, ook wel gold plated of verguld genoemd.
Onder het laagje goud zit 925 zilver waardoor de combinatie van materialen voor een unieke plating zorgt. Aan één kant van de spacer bevindt zich bovendien een rij heldere stenen die extra glans toevoegen aan dit sieraad.
Naast dat deze siliconen clip bedel er prachtig uitziet, is hij ook nog eens praktisch. Door de siliconen clip blijven uw bedels op hun plaats en verschuiven ze niet snel. Let op: dit is anders dan bij spacers zonder silicoon die alleen kunnen worden geplaatst op schroefdraad.
Bij Trendjuwelier kunt u rekenen op:
Kies voor kwaliteit en stijl met deze prachtige Pandora Moments Spacer!